TRAKSİYONER AKÜ 


Endüstriyel Akülerin Stasyoner Aküler ile birlikte diğer kategorisini oluşturan Traksiyoner Aküler, genellikle kapalı alanlarda kullanılan, elektrik enerjisi ile çalışan istifleme ve taşıma araçlarının elektrik depolama kaynağıdır. DIN ve BS olmak üzere iki farklı ölçü standardında imal edilen Traksiyoner Aküler, kurşun-asit yapıda ve bakım gereksinimi duyulan akülerdir. Başlıca kullanım alanları DC Sistem ile çalışan malzeme kaldırma,taşıma ve otomatik yönlendirmeli araçlar olarak Elektrikli Forklift, Reach Truck, Transpalet, İstifleme Araçları, Platformlar ve Temizlik Araçlarıdır.

 

Firmamızda tüm ölçü ve amperde her marka elektrikli istifleme, taşıma ve kaldırma araçlarına uygun aküler imal edilmektedir.  Bütün Traksiyoner Akü grupları 3 yıl garantili olup, TÜV Austria ISO 9001:2015, ISO 14001:2014, ISO 10002:2015 ve TÜV Austria CE kalite ve uygunluk sertifikalarına sahiptir. Ayrıca, montaj ve nakliye masrafları firmamıza ait olup akü tesliminden itibaren her yıl ücretsiz bakım hizmetimiz mevcuttur. Firmamızın Çevre Kanunu gereği çıkan (hurda) traksiyoner aküleri geçici depolama ve taşıma izni olup, yeni akü talep edildiğinde çıkan (hurda) akü bedeli üzerinden iskonto uygulanmaktadır. Müşteri talebine göre hücreler arası kablo veya bara kaynaklı ve otomatik dolum sistemi ile Traksiyoner Akü temin edebilirsiniz.


-------- --------- ----------- ---- ---- ----- ---------------------------------------------------- ---- ----- ---------- ------